Зaдник од милион долари: Поради новата фотографија од Џеј Ло, многумина сметаат дека е нереална…

Јасно е како ден – Џеј Ло (50) е една од најзгодните, најобожуваните, најмоќните и најсеапилните жени на светот.

Па на кој може да му здодее да ја гледа во такво издание на фотографиите.

Славната Џенифер Лопез, почестила 124 милиони свои фанови со нова фотографија на Инстаграм на која што во прв план го истакнала својот максимално затегнат зaдник од милион долари.

Се облекла едноставно, онака како што најмногу сака – спортски хеланки и топ маица, па позирала во тоалет покрај кадата.

Станува збор за селфи фотографија со која што Џеј Ло по којзнае кој пат ги воодушевила сите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *